Bledar Kuka

PRESSING - Emisioni 9 - 14 Janar 2019

ABC News Albania  •  Duration: 1:16:51  •  Size: 70.36 MB

Download Play

BOTERORI 2014: SHQIPERIA MUND 3-1 QIPRON

bledar kuka  •  Duration: 1:39  •  Size: 1.51 MB

Download Play

QERIMAJ - NJE PROBLEM NE PRAG TE OLIMPIADES

bledar kuka  •  Duration: 1:20  •  Size: 1.22 MB

Download Play

RUBIO SANÇEZ LARG TIRANES, DO MBI 6 000 EURO

bledar kuka  •  Duration: 1:19  •  Size: 1.21 MB

Download Play

SKENDERBEU SYNON KUPEN PERBALLE TIRANES

bledar kuka  •  Duration: 1:11  •  Size: 1.08 MB

Download Play

TERBUNI I PUKES KAMPION I KATEGORISE SE DYTE

bledar kuka  •  Duration: 0:54  •  Size: 843.75 kB

Download Play

HISTORIKE NE KUPE: KUKESI SHPARTALLON TIRANEN 4-0

bledar kuka  •  Duration: 1:22  •  Size: 1.25 MB

Download Play

BOTERORI: SHQIPTARET MUNDIN SHQIPERINE NE ZVICER

bledar kuka  •  Duration: 2:30  •  Size: 2.29 MB

Download Play

LORIK CANA MBRON SHQIPTARET E ZVICRES

bledar kuka  •  Duration: 1:15  •  Size: 1.14 MB

Download Play

SHQIPERIA, BARAZIM I ZBEHTE ME MOLDAVINE NE TIRANE

bledar kuka  •  Duration: 1:43  •  Size: 1.57 MB

Download Play

SKENDERBEU SHKELQEN DHE MUND DEBRECENIN NE KORÇE - CHAMPIONS

bledar kuka  •  Duration: 9:14  •  Size: 8.45 MB

Download Play

TIRANA FITON NE VLORE ABC M3 T1

bledar kuka  •  Duration: 1:41  •  Size: 1.54 MB

Download Play

trajneri ne belgjike me shkelm futbollistit

bledar kuka  •  Duration: 0:33  •  Size: 515.63 kB

Download Play

TIRANA SUNDON NDAJ ALESUNDIT, POR VETEM BARAZON 1-1

bledar kuka  •  Duration: 6:52  •  Size: 6.29 MB

Download Play