Shkelqim Berisha

Doruntina & Shkelqim Berisha (Tina & Keni) Binjaket u realizua ne grykë te Rugoves ne Korrik 2010

Mehdi Berisha  •  Duration: 2:02  •  Size: 1.86 MB

Download Play

Doruntina & Shkelqim Berisha. Kutija Magjike RTK 2011.Porosija e binjakeve per moshataret e tyre

Mehdi Berisha  •  Duration: 5:38  •  Size: 5.16 MB

Download Play

Report TV - Ekskluzive/ Haklajt përballen për herë të parë në Gjykatë me Sali Berishën, dokumenti

Report TV  •  Duration: 3:40  •  Size: 3.36 MB

Download Play

Doruntina dhe Shkelqim Berisha

Kenget e Tradites  •  Duration: 2:01  •  Size: 1.85 MB

Download Play

Shkelqim Berberi - Goce Pejane (Official Video 4K)

ArkivaShqip  •  Duration: 3:11  •  Size: 2.91 MB

Download Play

Real Madrid & Juventus Players Reaction to C.Ronaldo's Bicycle Kick Goal .

Shkelqim Berisha  •  Duration: 2:56  •  Size: 2.69 MB

Download Play

Incidenti elektoral në Gramsh banorët protestë mbështesin Bicin

Report TV  •  Duration: 1:32  •  Size: 1.4 MB

Download Play

Debati live në TV/ Artan Hoxha: Je hjeksi i Azem Hajdarit. Sali Berisha: Ti ke vrarë dëshmitarin

Emisioni Xhungel  •  Duration: 21:34  •  Size: 19.74 MB

Download Play

Report TV - Haxhia replikon me Berishën: Nuk kam vrarë...nëse e bëj e nis me ty

Report TV  •  Duration: 2:02  •  Size: 1.86 MB

Download Play

SEKRETARI I RI I ILDKP EMEROHET SHKELQIM BERISHA,U BE I NJOHUR GJATE FUSHATES LAJM

Kanali Shtate  •  Duration: 1:32  •  Size: 1.4 MB

Download Play

Regjistrimi i rrallë kur Berisha kërkon të rrëmbehet “gjallë a vdekur” Shkëlqim Haklaj...

News Al  •  Duration: 4:12  •  Size: 3.85 MB

Download Play

Behxhet korpuzi - kengë per deshmorin Hetem Hasaj

shkelqim berisha  •  Duration: 5:28  •  Size: 5 MB

Download Play

Shkëlqim Berisha emërohet në ILDKP

Ora News Lajme  •  Duration: 1:06  •  Size: 1.01 MB

Download Play

Cristiano Ronaldo second goal vs Juventus . 03.04.2018

Shkelqim Berisha  •  Duration: 0:09  •  Size: 140.63 kB

Download Play